APG Airlines
YENİ HAVAYOLU ORTAĞIMIZ

15.06.2020

APG AIRLINES (275) – COVID -19 POLİTİKASI

 

En son güncelleme : 10 Haziran 2020

Bu prosedür daha önce GP stoğunda kesilen tüm biletler için geçerli olan kuralları geçersiz kılar ve yalnızca BSP için geçerlidir.

31 Mart 2020 tarihine kadar düzenlenmiş ve 1 Mart - 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında planlanan uçuşlar için ve GP stoğuna kesilmiş biletler için:

- İptal edilen uçuşlar: 275 stoğuna düzenlenmiş bilet üzerinden planlanan uçuşlardan biri, uçuşu gerçekleştirecek havayolu şirketi tarafından ; 5 saatten daha uzun bir uçuş değişikliği varsa:

31 Ağustos 2021 tarihinden önceki bir seyahat tarihi için ücretsiz (ADC tahsil edilecek) tarihi değiştirebilirsiniz.

Satışlar henüz açık değilse veya yolcunuzun yeni tarihler hakkında düşünmesi için zamana ihtiyacı varsa, PNR'ınızın aktif kalması için retention line eklemeniz gerekir, yeniden bileti düzenleme işlemi 31 Aralık 2020 tarihinden önce yapılmalıdır. (seyahat tarihi daha sonra olabilir).

- Bilet 31 Aralık 2020 tarihinden önce yeniden düzenlenmezse, 01 Ocak 2021 tarihinden itibaren BSP Link üzerindeniade talep etme hakkınız olacaktır. İptal edilen uçuşun gözüktüğü PNR geçmişini eklemeyi unutmayın.

- Gerçekleşen uçuşlar:Yolcunuz uçuşunu iptal etmek ister veya uçuşunun gerçekleştireceği ülkeye girmesi uyruğu veya durumu nedeniyle engelse ;

- 31 Ağustos 2021 tarihinden önceki bir seyahat tarihi için ücretsiz (ADC tahsil edilecek) tarihi değiştirebilirsiniz

Satışlar henüz açık değilse veya yolcunuzun yeni tarihler hakkında düşünmesi için zamana ihtiyacı varsa, PNR'ınıza aktif kalması için retention line eklemeniz gerekir, yeniden biletin düzenlemesi 31 Aralık 2020'den önce yapılmalıdır. (seyahat tarihi daha sonra olabilir).

- Veya bileti uçuşu gerçekleştiren havayolunun ücret kurallarına göre iadesini BSP link aracılığıyla talep edebilirsiniz. BSP link üzerinden yapılan iade taleplerinde her bilet için 3.- Avro tahsil edilecektir ve işlemler gelecek haftalarda gerçekleşecektir.

- 1 Nisan 2020'den itibaren düzenlenmiş (herhangi bir seyahat tarihi için)veya uçuş tarihi1 Eylül 2020 tarihinden sonra olanGPstoğuna düzenlenmiş biletleriçin:

- İptal edilen uçuşlar: 275 stoğuna düzenlenmiş bilet üzerinden planlanan uçuşlardan biri, uçuşu gerçekleştirecek havayolu şirketi tarafından, 5 saatten daha uzun bir uçuş değişikliği ile iptal edilirse:

- 31 Ağustos 2021 tarihinden önceki bir seyahat tarihi için ücretsiz (ADC tahsil edilecek) tarihi değiştirebilirsiniz.

Satışlar henüz açık değilse veya yolcunuzun yeni tarihler hakkında düşünmesi için zamana ihtiyacı varsa, PNR'ınıza aktif kalması için retention line eklemeniz gerekir, yeniden biletin düzenlemesi 31 Aralık 2020 tarihinden önce yapılmalıdır. (seyahat tarihi daha sonra olabilir).

.

- Eğer bilet 31 Aralık 2020 tarihinden önce yeniden düzenlenmezse, 01 Ocak 2021 tarihinden itibaren BSP link üzerindeniade talep etme hakkınız olacaktır. İptal olan PNR geçmişinieklemeyi unutmayınız.

Gerçekleşen Uçuşlar :

Değişiklik ve iadeler için ücret kuralları uygulanır

- Veya biletinizi uçuşu gerçekleştiren havayolunun ücret kurallarına göre iadesini BSP link aracılığıyla talep edebilirsiniz. BSPp Link üzerinden yapılan iade taleplerinde her bilet için 3.- Avro tahsil edilecektir ve işlemler gelecek haftalarda gerçekleşecektir.

Bu prosedür, COVID19 salgınıyla ilgili gelişmelere bağlı olarak önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

 
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...
 
HATIRLANMASI GEREKENLER

Sadece basılı ücretler 275 kodlu bilete tanzim edilebilir.

Ortak uçuşlar söz konusu olduğunda, ortak uçuşu gerçekleştiren taşıyıcıların her ikisinin de APG Airlines (GP 275) ile anlaşması olması gerekmektedir.

Yukarıdaki havayollarını BSP üyesi olmayan ülkelerde GP stoğu üzerinden biletlenebilir.

APG IET ile ilgili yeni tüm bilgilere www.apgiet.com web adresinden ulaşabilirsiniz.

APG IET,  yolcunun uçağa kabul edilmediği durumlarda yolcularını sigortalamaktadır.

Uçuşu gerçekleştiren partnerimiz olan havayolunun iflası durumunda, APG IET kullanılmamış biletleri IATA kurallarına göre iadesini garanti eder. Bu nedenle başka bir sigortaya gerek olmaz.

APG Airlines

KOD
GP 275

DESTİNASYON
Lorient (LRT) - Toulouse (TLS)

UÇUŞ GÜNLERİ
1,2,3,4,5

İLK UÇUŞ
Kış Sezonu

ÜCRETLER
OW 300 EUR
RT 400 EUR

APG Türkiye Ofisi

turkey@apg-ga.com
sales-turkey@apg-ga.com

T: +90 212 334 29 00
F: +90 212 334 29 90

A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey