APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles

04.01.2021

 

COVID-19 Süresince Güvenli Seyahat

PAYLAŞ
Facebook
Twitter
More...

Sağlığınız ve güvenliğiniz bizim için önemlidir.

Seyahat öncesi

Giriş için gerekli bilgileri kontrol edin

Seyahatinizi planlarken gideceğiniz noktada uygulanan kısıtlamaları travel updates page sayfası üzerinden yada ilgili konsolosluklarla iletişime geçerek öğrenmenizi öneririz. Finlandiya’ya mı gelecekseniz, o zaman daha fazla bilgi için here.

Covid 19 Testi

Bazı ülkeler uçuşa katılmadan önce negatif koronavirüs test sonucu istemektedirler. Daha fazla bilgi için here.

İletişim bilgilerinizi güncelleyin

Uçuşunuzda herhangi bir değişiklik olduğu zaman SMS ve/veya e-mail aracılığı ile kişisel olarak sizinle iletişime geçmekteyiz. Lütfen Manage booking linki üzerinden iletişim bilgilerinizi güncelleyin.

Online check-in

Check in online yada Finnair mobil uygulaması üzerinden check-in işleminizi gerçekleştirmeniz havalimanında harcayacağınız zamanı kısaltarak, uzun kuyruklar oluşmasının önüne geçecektir.

Değişen kabin bagajı hakkı

Kabin bagajı politikamız geçici olarak değiştirilmiştir. Business kabinde 2 parça kabin bagajı ve küçük bir kişisel eşya taşıma hakkı vardır. Ekonomi kabinde, tüm yolcular 1 parça kabin bagajı ve küçük bir kişisel eşya taşıma hakkına sahiptir. İzin verilen yeni kabin bagajı ölçüleri 55x40x23 cm, kişisel eşya boyutu 40x30x15 cm’dir.

Maskeniz sizinle olsun

Belirlenen güvenlik tedbirleri gereği our conditions of carriage 7.1.10, Finlandiya havalimanının her noktasında, tüm Finnair servis noktalarında, uçağa binerken ve tüm uçuş sırasında ağzınızı ve burnunuzu tamamen kapatan bir maske takmanız zorunludur. Lütfen kendi maskenizi yanınızda bulundurun. Cerrahi maske olabileceği gibi, ev yapımı maske de kabul edilmektedir.7 yaşından küçük çocukların maske takma zorunluluğu bulunmamaktadır. Maske takmanızı engelleyen herhangi bir sağlık sorununuz var ise uçuştan en  72 saat önce let us   know üzerinden bizi bilgilendirin. Tüm formu doktorunuz yardımıyla eksiksiz doldurmanızı rica ederiz. Maskesiz seyahat için negatif koronavirüs test sonucu gerekmektedir. Eğer uçuşunuz farklı bir hava yolu ile ortaksa diğer hava yolunun da kurallarını kontrol etmenizi öneririz. Yalnızca uçuştan 2-3 gün önce yapılan test sonucu kabul edilmektedir.

Havalimanına erken geliş

Değişen hizmet prosedürleri sebebiyle alanda uzun kuyruklar oluşabileceği için havalimanına erken gelmenizi öneririz.

Önceden yemek siparişi ve alışveriş

Kısa mesafeli uçuşlarda önceden sandviç ve yemek siparişi limitlidir. Daha fazlası için here. Bununla birlikte, duty free satışı geçici olarak durdurulmuştur.

Kendinizi iyi hissetmiyorsanız evde kalın

Solunum güçlüğü çeken yolcular uçuşa kabul edilmeyecektir. Biletinizin esnek değişim koşullarını kontrol edin here


Saygılarımızla,

APG Turkey