APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
F: +90 212 334 29 90
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles

04.11.2020

 

Filipin Havayolları Boracay Uçuşlarına Başladı

PAYLAŞ
Facebook Twitter More...
 

Filipin Havayolları, hükümetin Ekim ayında popüler Boracay Adası'nı yeniden açmasıyla iç turizmi artırmak amacıyla Aklan'daki Caticlan havaalanı üzerinden Boracay'a hizmet vermeye yeniden başladı.

PAL'ın ilk Manila - Caticlan - Manila uçuşu 1 Ekim Perşembe günü Manila'dan PR 2041 sefer sayısı ile 11: 10'da hareket etti.

Bayrak taşıyıcı ayrıca 4 Ekim (Pazar), 9 Ekim (Cuma) ve 11Ekim (Pazar) seferlerini düzenledi ve bu, 16 Ekim'den itibaren her Cuma ve Pazar günü haftada iki kez düzenli gerçekleşen Manila-Caticlan-Manila tarifesinin önünü açtı.

Filipin Havayolları, "Caticlan uçuşlarımız, Turizm Bakanlığı'nın Boracay adasını ve ülke çapındaki diğer turistik yerleri yeniden açma vizyonunu desteklemek için burada” olduğunu belirtti.

Hükümet, turistlere genel topluluk karantinası (GCQ) ve değiştirilmiş genel topluluk karantinası (MGCQ) altındaki bölgelerden Boracay'a seyahat etmeleri için yeşil ışık yakıyor.

Boracay'a seyahat edenler, "Seyahat tarihinden en az 48 saat önce" yapılan RT-PCR testinden COVID-negatif sonucu sunmalıdır.

Doğru tarama için, Caticlan Havaalanı uçakla gelen turistlerin tek giriş limanı olacaktır.

Maske takma ve fiziksel mesafe gibi sağlık protokolleri Boracay adasının her tarafında sıkı bir şekilde uygulanacaktır.

PAL, yolcularına uçuşlarında en yüksek güvenlik protokollerine bağlı kalmalarını garanti eder.

PAL uçakları, bakteri ve virüslerin kabin havasını% 99,99 etkinlikle dezenfekte eden Yüksek Verimli Partikül Hava (HEPA) filtreleri ve her iki ila üç dakikada bir kabin havasını değiştiren gelişmiş hava akış sistemi ile donatılmıştır. Kabin ekibi uçuşlarda Kişisel Koruyucu Ekipman (PPE) giyer. Her uçuştan önce ve sonra uçak yüzeyleri iyice dezenfekte edilir.

Saygılarımızla,

APG Havacılık ve Turizm A.Ş.