APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles

23.09.2020

 

SEYAHAT KISITLAMALARI...

PAYLAŞ
Facebook
Twitter
More...

Güncel seyahat kısıtlamaları hakkında bilgiyi IATA internet sitesi IATA's website üzerinden ya da yerel yetkililerden temin edebilirsiniz. Kısıtlamaların kısa sürede değişebileceğini aklımızdan çıkarmayın ve yolcuların gidecekleri veya transit geçiş yapacakları ülkede herhangi bir kısıtlama olup olmadığını kontrol etmenin kendi sorumluluklarında olduğunu lütfen unutmayın.

bİLET DEĞİŞİKLİĞİ

Esnek bilet değişikliği uygulaması ve  tarih değişikliği konusunda daha detaylı bilgi almak için Ticket changes linkini kontrol edebilirsiniz.

İADE FORMU

İadeye uygun olan ilave hizmet, tamamı ya da yarısı kullanılmamış biletlerin iadesini request a refund  linki üzerinden talep edebilirsiniz. Cevap süresinin yüksek sayıda talebin var olması nedeni ile uzun süreceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederim. Talebinizin titizlikle ele alınarak size geri dönüleceğine emin olabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Sıklıkla aldığımız soru ve cevaplarını FAQ page sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

fınnaır hijyen ve güvenlik önlemleri

Seyahatinizin her aşamasında sağlık ve güvenliğinizi korumak adına üst seviyede çaba harcıyoruz. Önlemlerimiz hakkında daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz here.

Korona testi

Bazı ülkeler giriş öncesinde negatif Korona Virüs testini zorunlu kılmaktadır. Terveystalo sağlık hizmeti ortaklığı ile indirimli bir ücret karşılığı bu testi olabileceğinizi bilmenizi isteriz. Daha önemlisi gidilecek ülkenin isteğine uygun olarak detaylı bir rapor verilmektedir. Daha fazlası için here.

uyarlanmış yemek servisi

Etkileşimi en aza indirmek, yemek servisini daha güvenli hala getirmek adına çeşitli güncellemeler yapılmıştır. Gidilecek parkurdaki yiyecek, içecek seçimini burada here kontrol edebilirsiniz.

Seyahat sorumluluğu nasıl olmalıdır

Her kişinin çabası COVID-19 döneminde güvenli bir seyahat için çok önemlidir. Havalimanında, uçuş sırasında, gidilen parkurda bu basit kuralları these simple rules uyguladığınız için teşekkürler

Güvenli olarak maske takma ipuçları

Maske tüm Finnair uçuşlarında zorunludur, ilaveten uçaklarımızın hepsi virüse karşı etkin havalandırma sistemine sahiptir. Rahat şekilde maske takmanın ipuçları helpful tips 

Saygılarımızla,

APG Turkey