APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles

01.03.2021

 

Uluslararası Biletlerde Değişiklik ve İade Prosedürleri

PAYLAŞ
Facebook Twitter More...
 

(31 Mart 2020'den önce düzenlenen ve Covid-19 salgınından etkilenen biletlere uygulanır)

1. Geri ödeme / değişim politikası

Yolcular, biletlerini kalkış tarihi 31 Aralık 2021'e kadar yeni bir uçuş tarihi veya farklı bir seyahat planına değiştirebilir.Bilet değişikliği ve değişim ücreti kısıtlamalarından muaftır. Ücret farkını ve varsa ek vergileri, ücretleri ödemesi gerekir.

Vietnam Havayolları, yolcularını, mümkün olan en kısa ürede yeni bir uçuş tarihine değiştirmek için kullanılmayan biletleri saklamaya teşvik eder. Para iadesi yapmak istemeniz durumunda, iade edilebilir koşullara sahip biletler, iade ücreti alınmaksızın Seyahat Kuponuna çevrilebilir. Seyahat Kuponu düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl geçerlidir ve gelecekte Vietnam Havayolları hizmetlerini satın almak için kullanılabilir.

Bilet değiştirme işlemi 30 Haziran 2021'e kadar ürebilir.

2. Uluslararası seyahat planı için Seyahat Kuponu uzatma politikası

Seyahat Kuponunuzun geçerliliğini 1 yıla kadar uzatmak için, satın aldığınız ofis veya Vietnam Airlines Çağrı Merkezi (web sitemizden / mobil uygulamamızdan çevrimiçi olarak düzenlenen biletler için) ile iletişime geçebilirsiniz.

Seyahat Kuponu uzatma üresi15 Ocak 2021 ile 31 Aralık 2021 arasında gerçekleşir.

REBOOK / REROUTE / İADE PROSEDÜRÜ:

Rezervasyon ofisinde düzenlenen biletler için: Yolculara biletlerinin düzenlendiği ofisle iletişime geçmeleri tavsiye edilir veya alternatif olarak, yolcular para iadesi, yeniden rezervasyon talepleri için form doldurabilir.

Vietnam Airlines web sitelerinde / uygulamasında düzenlenen biletler için: Yolcuların www.vietnamairlines.com aracılığıyla Vietnam Havayolları müşteri hizmetleri merkezine talep göndermeleri veya para iadesi, yeniden rezervasyon talepleri için form doldurmaları önerilir.

Saygılarımızla,

APG TURKEY