APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles

24.09.2020

 

Vietnam Havayolları Japonya’ya Kısmi Tarifeli Uçuşlarına Devam Ediyor...

PAYLAŞ
Facebook Twitter More...
 

Vietnem Havayolları; 18 Eylül 2020 tarihinden itibaren, Japonya'da çalışmak, okumak ve kalmak isteyen isteyen yolcuların artan ihtiyaçlarını karşılamak üzere Vietnam'dan Japonya'ya tek yönlü uçuşlarına başlamıştır. Bu uçuş Vietnam Havayolları’nın kurtarma planındaki ilk uçuşlarıdır. Vietnam Havayolları ve yetkili makamlar, pandemi ve kontrol önlemlerini uygulamaya devam etmektedirler.

✈️ Buna göre; Eylül ayında Hanoi'den Narita Havalimanı'na (Tokyo) uçuşlar 18, 25 ve 30 Eylül'de 23:45’de, Ho Chi Minh City'den Narita'ya uçuşlar ise saat 12: 00'de kalkacaktır.Tüm uçuşlar, Vietnam Havayolları'nın en büyük ve en modern geniş gövdeli uçaklarından biri olan Boeing 787 ile gerçekleştirilecektir.

✈️ Japonya'dan Vietnam'a yolcu uçuşları yetkililerin resmi kararından sonra yapılacaktır. Tüm mürettebat sağlık kontrollerinden geçecek ve yönetmeliklere göre uçuş tamamlandıktan sonra ekip karantinada kalacaktır.Bu uçuşlar için kullanılan uçağın tüm alanlarına (mürettebat bölmeleri, yolcu kabinleri ve kargo ambarları, vb.) Uluslararası sağlık standartlarını karşılayan dezenfektanlar püskürtülecektir.

✈️ Bugünden itibaren; müşteriler Vietnam Airlines'ın web sitesi, mobil uygulaması ve ülke çapındaki acenteler aracılığıyla Japonya'ya uçak bileti satın alabilirler. Tek yön bilet, vergiler ve harçlar dahil 10.194.000 VND'den başlayan fiyatlar ile (ücretler, koltuk müsaitliğine ve döviz kuru dalgalanmalarına bağlı olarak satın alma anında değişebilir) satılacaktır.

✈️ Vietnam Havayolları, her türlü yeni gelişmeyi en kısa ürede yansıtmak için Vietnam - Japonya uçuş programını yakında güncelleyecektir.Ayrıca havayolu, hastalık gelişmeleri ve ilgili makamların onayını bekleyerek Japonya'dan Vietnam'a dönüş uçuşlarına devam etmeyi planlamaktadır. Ayrıca Vietnam Havayolları, yakın gelecekte Kore, Çin, Tayvan (Çin), Laos ve Kamboçya'ya da uçuşları yeniden başlatmak için bir plan üzerinde çalışmaktadır.

✈️ Vietnam Havayolları, Haziran 2020'den itibaren Vietnam Havayolları, Hanoi, Ho Chi Minh City'den Seul (Güney Kore) ve Frankfurt'tan (Almanya) birçok tek yönlü uçuş gerçekleştirmiştir. Pandemi birçok ülkede kontrol altına alındığına dair işaretler gösterdiğinden, düzenli uluslararası uçuşların yeniden başlatılması Vietnam ve Vietnam Havayolları için olumlu bir sinyal olmuştur.

✈️ Vietnam Havayolları, yolcu uçaklarını kargo taşıyacak şekilde yeniden yapılandırarak, pandeminin üstesinden gelmek için havayolu şirketine önemli bir gelir kaynağı olmuştur.

✈️ Daha fazla bilgi için lütfen www.vietnamairlines.com adresini, www.facebook.com/VietnamAirlines adresindeki resmi Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla.