APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
30.06.2016

Philippine Havayolları’nın THY ile olan IST-MNL-IST ortak uçuşlarına düzenlenen biletlerde yapılabilecek değişiklikler için kurallar ve uygulaması:

 

Değerli Acentelerimiz,

28 Haziran 2016 tarihinde İstanbul Hava Limanında yaşanan menfur saldırı nedeniyle; 28 Haziran ile 5 Temmuz tarihleri arasında PR1085 / PR1085 Manila-İstanbul- Manila parkurunda seyahat edecek ve ellerinde konfirme rezervasyonları bulunan yolcularımız için yapılması gereken işlemler aşağıdaki gibidir:

- Biletin geçerlilik üresi içinde, orijinal seyahat tarihinden itibaren 30 güne kadar ücretsiz rezervasyon tarihi değişikliği yapılabilir.

-

- Yeni rezervasyon yapılırken, orijinal rezervasyon sınıfındaki kod ile alınmalıdır.

-

- Biletlerde değişiklik yapılırken aşağıdaki bilgilerin yeni bilet üzerinde mutlaka bulunması gerekmektedir :

- - Yeni uçuş detayları ve orijinal biletteki tüm bilgiler (fiyat, vergiler,fiyat kodu,fiyat hesaplaması, geçerlilik tarihi, ödeme şekli v.b bilgiler)

- Eğer PH/LI vergileri geçerli olan yerlerde daha önce alınmadıysa, yeni bilette alınmalıdır.

- - Yeni biletin Endorsment/Restriction kısmında ‘’ATATURK AIRPORT INCIDENT’’ ibaresi yazılmalıdır.

-

- Parkur değişikliği işlemi ek ücretler ve vergiler alınarak yapılabilinir. Biletler değiştirilirken normal değişiklik kuralları geçerli olup sadece değişiklik ücreti alınmayacaktır.

-

- Biletini iade etmek isteyen yolcularımızın biletleri( iadesi olsun ve ya olması) için iade işlemleri cezasız yapılacaktır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için 0212 334 29 31/61 numaralı telefondan ofisimizi arayabilir veya aybars@airep.com ve funda@airep.com adreslerine e-posta gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

APG Turkey