APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 

Vietnam Hava Yolları Business Class hakkında sizlere bazı bilgiler iletmek isteriz...

10.05.2016
 

Değerli Acentelerimiz;

Vietnam Hava Yolları Business Class kabin imkanlarından bahsetmek istiyoruz.

BUSİNESS CLASS KABİN İMKANLARI ;

BOEİNG 777-BUSİNESS CLASS:

Boeing 777 ile Avrupa’dan (İngiltere, Fransa, Almanya ve Rusya’dan) uzun parkur Business Class yolcuları uçuşlarında 59 İnch genişlikte koltuklar ve 156.8 derece yatış alternatifleriyle rahat bir yolculuk yaparlar.

AİRBUS BUSINESS CLASS :

Airbus 330 ile orta ve uzun menzilli uçuşlarda (Avusturalya, Japonya, Güney Kore) Business Class yolcuları 62 inches genişlikte ve 153 derece yatış alternatifler ile uçabilirler.

Çin, Hong Kong, Taiwan , Singapore uçuşlarımız Airbus 321 ile gerçekleştirilmekte olup koltuk genişlikleri 38-45 İnches ve koltuk aralığı 7,5-10 İnches arasındadır.

UÇUŞ GÜÇ KAYNAĞI :

Boeing 777 uçaklarımızda diz üstü bilgisayarınız için 15 V DC güç soketi bulunmaktadır. Airbus 330 ‘da ise bu güç soketi çok amaçlı olarak hazırlanmıştır.

EĞLENCE ALTERNATİFLERİ :

Uçak Tiplerine göre uçuşlarımızda iki çeşit ekran bulunmaktadır. Bunlardan biri her koltuğun arkasında bulunan LCD ekranlar diğerleri ise ortak kullanılan asılı vaziyette bulunan LCD ekranlardır.

Kulaklarımız Standart olup B777 ve Airbus 330 uçaklarımızda dış gürültüleri önleyici özelliğe sahiptir. Kullanıcı dostu olan koltuklarımızdaki telefonlarda daima kullanıma hazırdır. Eğlence dergisi

Golden Lotustaki talimatları takip etmeniz yeterlidir.

KOLTUKLARDAKİ TELEFON SİSTEMİ :

Vietnam Hava Yolları uydu iletişim sistemi SATCOM kullanmaktadır. Yolcular Yolcu Kontrol Ünitesi (PCU) aracılığı ile kredi kartlarını kullanarak telefon görüşmesi yapabilirler. Bu hizmet bazı Boeing 777 ‘ lerimizde mevcuttur.

KABİN ÖZELLİKLERİ :

Yolculuk esnasında 4 saat üstü uçuşlarda seyahat seti arzu edilen yolcularımıza temin edilebilir. Bu setlerde yastık ve battaniye bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için 0212 334 29 31/61 numaralı telefonlardan ofisimizi arayabilir ya da aybars@airep.com ve funda@airep.com adreslerine e-mail gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

APG Turkey