APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
24.05.2024

İptal veya uçuş programı değişikliği durumunda iade veya seyahat tarihi değişikliği Politikası

 

Air Burkina tarafından uçuş programlarının iptal edilmesi veya değiştirilmesi durumunda, para iadesi veya prosedürleri izleyerek cezaya maruz kalmadan tarih değişiklikleri yapabilir:

1 Para iadesi:

Kısmen kullanılan bilet:

1. durum: Kullanılan kupon(lar)ın tarife sınıfında bir OW tarifesi olduğunda, sınıfların durumu: Y. B, W, vb. İade edilecek vergiler hariç = HT toplamı - kullanılan kupon(lar)ın HT'si

2. durum: Kullanılan kupon(lar)ın ücret sınıfında OW ücreti bulunmadığında H, T vb. sınıflara örnek... İade edilecek vergiler hariç = (HT Toplam ÷ HT toplam kupon sayısı) x kullanılmamış kupon sayısı İade edilecek vergiler = kullanılmayan vergiler.Uçuş iptallerini veya uçuş programı değişikliklerini takiben yapılacak iadeler için kullanılmayan YQ iade edilebilir

 

Kullanılmamış bilet:

1.durum:Bilet kullanılmadığında, tam geri ödeme yapılır. Veya kullanılmayan kuponların değeri kadar aşağıdakiler seçenekler sunulur. Biletin düzenlendiği tarihten itibaren bir (1) yıl süreyle ve ilk seferden başka bir sefer için kullanılabilir.

2.durum: Tarih değişikliği durumunda, yeniden düzenleme biletlerin koşullarına uygun olarak yapılır (son tarih ve bilet rezervasyon sınıfı) ve herhangi bir ceza tahsil edilmemelidir.

 

 

Air Burkina ile ilgili sorularınız ve daha fazla bilgi almak için 0 212 334 29 00 numaralı telefondan veya sales-turkey@apg-ga.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla, APG Turkey