APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
17.10.2022

APG Platform Bülteni n°21 Ekim 2022

 

Ethiopian Airlines Etiyopya’nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi artık APG Platform’da! 70 yıldan uzun bir süre sonunda kıtanın lider havayolu durumuna gelmiş, ve var olduğu süre boyunca neredeyse her yıl için kar açıklamıştır. Teknolojinin ön saflarında faaliyet gösteren havayolu, Etiyopya'nın endüstri liderlerinden biri ve Afrika'da gerçek bir kuruluş haline gelmiştir. Günlük ve günde iki kere gerçekleşen seferleri ile Afrika kıtasında aslan payına sahiptir. 127 uluslararası ve 22 yerel parkura en yeni ve genç filosu ile hizmet vermektedir. Havayolu %2 komisyon sunmaktadır.

 

Hawaiian Airlines artık APG Platform’da! ABD'nin Hawaii eyaletine gidiş-dönüş ticari uçuşların en büyük operatörüdür. Amerika’nın en geniş ağa sahip ticari uçuşunu gerçekleştiren 10. havayoludur, Honolulu merkezlidir. Şirket Asya, Amerikan Samoası, Avustralya, Fransız Polinezyası, Hawaii, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri anakarası arasında uçuşlar gerçekleştirmektedir. Hawaiian tarihi boyunca ölümcül bir kazası olmayan, Amerika’da zamanında kalkanlar listesinde en üst sıralarda yer alan, en az iptal, bagaj kaybı ve fazla satış yapan en eski Amerikan havayolu şirketidir.

 

airBaltic 18 yeni parkur açıkladı! Letonya’nın havayolu şirketi airBaltic Mart 2023 sonundan itibaren önümüzdeki yaz sezonu için uçuş tarifesini yayınladı. Baltıklar’dan 18 yeni parkur planladıklarını ve Riga ile 70 farklı parkuru bağlayacaklarını açıkladılar. Detaylar için tıklayınız

 

APG Platform ara yüzü yenileniyor!

Siz kullanıcılarımızın kullanımını kolaylaştırmak adına ara yüzümüzü yeniliyoruz.

 

Kasım 2022’nin gözde parkurları nereler?

 

Pazardaki en iyi fiyatları sunmaya devam ediyoruz!

Önümüzdeki aylar için fiyat karşılaştırması yapalım!

 

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

APG Platform hakkında daha fazla bilgi almak için sales-turkey@apg-ga.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.