APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
26.01.2023

APG Platform Bülteni n°24 Ocak 2023

 

Trenitalia ve Qatar Airways’ın APG Platform üzerinden satılabileceğini duyurmaktan mutluluk duyarız !

Avrupa'nın önde gelen demiryolu operatörlerinden biri olan Trenitalia, her gün 9.000'den fazla tren seferi gerçekleştiriyor ve her yıl yarım milyardan fazla yolcu taşıyor. Aynı zamanda güçlü bir uluslararası ağa sahip, diğer Avrupa demiryolu operatörleri ile bir dizi ticari anlaşması var ve yabancı operatörlerde önemli bir hissedar.

 

Katar Devleti'nin ulusal havayolu şirketi Qatar Airways, benzersiz hizmetleriyle dünya çapında tanınan, ödüllü bir havayolu şirketidir. Mükemmellik ile eşanlamlı hale gelen Qatar Airways, kısa süre önce uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından yönetilen 2022 Dünya Havayolu Ödülleri'nde "Yılın Havayolu" ilan edildi. Qatar Airways'in ülkenin başkenti Doha'daki merkezinden yola çıkan havayolu, modern uçak filosuyla Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güney Asya, Asya Pasifik, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'yı kapsayan 150'den fazla destinasyondan oluşan küresel bir ağ geliştirdi ve 206'dan fazla yolcu ve kargo uçağına sahiptir


Finnair 2023 Yazı için Asya Ağını genişletiyor

Finnair kısa bir süre önce 2023 yazı için Asya'daki uçuş noktalarını artırma planlarını duyurdu. Oneworld üyesi havayolu, 26 Mart'ta Helsinki ile Japonya'nın Kansai Uluslararası Havaalanı olan Osaka arasında hizmet vermeye devam edecek. Havayolunun yaz aylarında Tokyo'nun Haneda Havaalanı'na günlük operasyonuna ek olarak Finnair ayrıca 27 Mart'tan itibaren Tokyo'nun Narita Uluslararası Havalimanı'na da haftada dört sefer gerçekleştirecek. Taşıyıcı ayrıca yaz boyunca Hong Kong ve Yeni Delhi'nin Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı'na ek seferler duyurdu. Artan talebi karşılamak için artık her iki destinasyona da Helsinki'den günlük hizmet verilecek

Emirates Asya ve Orta Doğu ağını genişletme kararı aldı

Emirates ve Fly Dubai, 4 Şubat'tan itibaren Maldivler'deki en büyük ikinci uluslararası havalimanına günlük uçuş gerçekleştirerek Gan'a sefer düzenleyen ilk BAE havayolu şirketi olacak. Güney Mercan Adaları'na uçan gezginler için mükemmel bir konuma sahip olan havaalanı, Equator Village, Canareef Resort Maldives ve pazardaki Shangri-La's Villingili Resort & Spa, Maldives dahil olmak üzere birçok tatil beldesine yakındır.

Emirates, 1 Ocak 2023'ten itibaren Bangkok ve Dubai arasında dördüncü uçuşunu eklediğini duyurarak Tayland'da heyecan verici bir yeni yıla başlıyor. Tayland'ın seyahat ve turizm sektörü keskin bir canlanma yaşarken, ek frekans, Bangkok'a ve Bangkok'tan uluslararası seyahat için artan talebin karşılanmasına yardımcı olacaktır. Ek Emirates uçuşu, havayolunun amiral gemisi Airbus A380 tarafından gerçekleştirilecek.


Flydubai, AlUla'yı Suudi Arabistan'daki ağına ekledi ve Yanbu'daki operasyonlarına yeniden başladı

Dubai'nin ekonomik havayolu şirketi flydubai, Suudi Arabistan'daki AlUla'ya uçuşlar düzenlemeye başlayacak ve havayolu tarafından Cuma günü yapılan açıklamada, Birleşik Arap Emirlikleri'nde destinasyonu ağına ekleyen ilk havayolu olacak. Havayolu, 2 Mart'ta (Çarşamba ve Cumartesi günleri) Prens Majeed bin Abdulaziz Havalimanı (ULH) üzerinden AlUla'ya seferler düzenlemeye başlayacak ve Dubai Uluslararası Havalimanı'ndaki (DXB) Terminal 2'den uçmaya başlayacak. Sıklık iki haftada bir ve aşağıdaki zamanlarda (yerel saat) olacaktır:

Perşembe
DXB-ULH : Kalkış 15:30
ULH-DXB : Kalkış 18:45

Pazar
DXB-ULH : Kalkış 6.15 am
ULH-DXB : Kalkış 9:30 am


Güncellenemiş APG Platform Kullanım Klavuzu

Google Drive


Aralık 2022’de iş ortaklarımızın bazı favori parkurları nerelerdi?


Pazardaki en iyi fiyatları sunmaktan mutluluk dayarız!

Gelecek aylar ve popüler parkurlar için bir fiyat karşılaştırması yapalım:
Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

APG Platform hakkında daha fazla bilgi almak için sales-turkey@apg-ga.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.