APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
27.02.2023

APG Platform Bülteni n°25 Şubat 2023

 

Avianca APG Platform'da! Kod paylaşım sistemi kullanarak tek bir havayolu olarak faaliyet gösteren Latin Amerika havayolundan oluşan bir grubun amiral gemisidir. Avianca, Kolombiya'nın en büyük ve LATAM'dan sonra Latin Amerika'nın en büyük ikinci havayolu şirketidir. Avianca ve yan kuruluşları, Latin Amerika'daki en kapsamlı uçuş ağına sahiptir.

01 Mart 2023'ten itibaren AEGEAN, dağıtım ek ücretini (DCF) bacak başına 8€ olarak ayarladı. Bu ek ücret, GDS üzerinden düzenlenen tüm biletlerde geçerlidir.

Flydubai, Al-ʿUla'yı Suudi Arabistan'daki ağına ekledi ve Yanbu'daki operasyonlarını yeniden başlattı. Dubai'nin ekonomik havayolu flydubai, Suudi Arabistan'daki Al-ʿUla'da faaliyet göstermeye başlayacak ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde bu destinasyonu ağına ekleyen ilk havayolu olacak. Havayolu, 2 Mart'ta iki haftada bir sefer düzenlemeye başlayacak

Finnair, 2023 Yaz sezonu için Japonya, Hong-Kong ve Hindistan'daki operasyonlarına devam ediyor. Fin havayolu, haftada 3 uçuşla Japonya'da Helsinki-Osaka güzergahındaki operasyonlarına yeniden başlıyor ve Tokyo-Narita havalimanına frekanslar ekliyor.


Güncellenemiş APG Platform Kullanım Klavuzu

Google Drive


Mart 2022'de partnerlerimizin en çok tercih edilen parkurları?


Pazardaki en iyi fiyatları sunmaktan mutluluk dayarız!

Gelecek aylar ve popüler parkurlar için bir fiyat karşılaştırması yapalım:
Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

APG Platform hakkında daha fazla bilgi almak için sales-turkey@apg-ga.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.