APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
30.05.2023

APG Platform Bülteni n°28 Mayıs 2023

 

01 Mayıs 2023 tarihinden itibaren düzenlenen tüm biletlerden %1 komisyon kazanacaksınız! Krediler hesabınıza aylık olarak ödenecektir. Daha sonra bu krediyi bilet düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Air France ve KLM, kardeş havayolları tarafından yapılan dağıtım değişikliklerinin bir parçası olarak, en ucuz ücretlerinden bazılarını yalnızca NDC tabanlı kanallar aracılığıyla sunacak.

Air France ve KLM, hareketin "geleneksel GDS ve NDC arasında içerik farklılaştırması uygulama" politikasının bir parçası olduğunu söyledi. Havayolları, Ocak ayında geleneksel GDS kanallarından sınırlı süreli promosyon tekliflerini geri çekti.

“Air France ve KLM NDC bağlantısına erişimi olan seyahat acenteleri için tüm ücretler mevcut olmaya devam edecek. Buna ek olarak, NDC kullanan seyahat acenteleri, sürekli fiyatlandırma, yan hizmetler ve daha kişiselleştirilmiş teklifleri içeren bir dizi avantajdan yararlanacak" şeklinde açıkladı.

Finnair NDC Ekibinden Güncel Bilgiler:

Bilet türü değişiklikleri

Finnair,01 Haziran 2023'te bilet türlerinde değişiklik yapıyor.

Avrupa içindeki yolculuklarda Economy Light'ın yerini alan yeni bir Superlight bilet türünü tanıtacaklar. Superlight, koltuğun altına yerleştirilen küçük bir çanta (40x30x15cm) içerir ve ekstra hiçbir şey içermez. Superlight bileti ile seyahat ederken yardımcı olarak daha büyük bir el çantası (55x40x23cm) satın alınabilir. Hafif bilet, uzun mesafeli yolculuklar ve Avrupa uçuşlarında Business Class için geçerliliğini koruyor. Yeni Superlight bilet türü GDS Edifact'te kullanılamayacak!

Yeni bagaj ürünleri

  • Yeni ücretli yardımcı çantalar 1 Haziran 2023'te kullanıma sunulacaktır.
  • Avrupa içindeki uçuşlarda Superlight bilet tipi sahipleri için ücretli bir yardımcı olarak el bagajı mevcut olacaktır:
  • Golf çantası
  • Kayak/snowboard
  • 32 kg'a kadar valiz

Air Baltic, içerik politikasını değiştiriyor. APG Platformunda, GDS ‘e kıyasla çok daha avantajlı fiyatlar mevcuttur.


Biletinizi nasıl değiştirebilirsiniz?

Havayoluna bağlı olarak rezervasyonunuzu veya biletinizi değiştirmek için genel merkezimiz, yerel APG ofisi veya doğrudan havayolu şirketi ile iletişime geçmeniz gerekir (eğer platform arka ofiste değişiklik yapılmasına izin vermiyorsa).

APG Platform Kullanım Klavuzu

Google Drive


Ortaklarımızın Haziran 2023 için en çok kullandığı rotalardan bazıları hangileri?


Sizlere piyasadaki en cazip fiyatları sunmaktan mutluluk duyuyoruz!

Önümüzdeki aylarda en popüler rotalardan bazılarında ücret karşılaştırması yapalım:


Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

APG Platform hakkında daha fazla bilgi almak için sales-turkey@apg-ga.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.