APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
04.07.2023

airBaltic, Skytrax 2023 Doğu Avrupa’nın En İyi Havayolu Ödülünü Aldı

 

Paris. Skytrax, Letonya havayolu airBaltic'i 2023'te ve üst üste ikinci kez Doğu Avrupa'nın En İyi Havayolu ödülünün sahibi seçti. Ödül, Paris Air Show 2023 sırasında The World Airline Awards'da düzenlenen özel bir törenle takdim edildi.

airBaltic Başkanı ve CEO'su Martin Gauss: "airBaltic'te sürekli gelişmek ve yenilik yapmak için çalışıyoruz ve bizi motive eden şey ekibimizin inanılmaz motivasyonu, bağlılığı ve tutkusu. Çabalarımızın uluslararası ölçekte bir kez daha tanınmasını sağladığımız için yolcularımıza ve Skytrax'a minnettarız ve bu ödülü tüm airBaltic ekibi adına kabul etmek büyük bir onur.”

Skytrax CEO'su Edward Plaisted şunları söyledi: "AirBaltic'i Doğu Avrupa'nın En İyi Havayolu ödülleri kategorisinde tekrarlayan başarısından dolayı tebrik ediyoruz ve havayolu, yolcular tarafından Avrupa bölgesinde üst üste ikinci kez müşteri hizmetleri lideri olarak tanınmaktan mutluluk duymalıdır."

Skytrax'a göre, 2022/2023 anketine 100'den fazla uyruktan müşteri katıldı ve sonuçlarda 20,23 milyon uygun giriş sayıldı.

1999 yılında tanıtılan Dünya Havayolu Ödülleri, gerçekten küresel bir müşteri memnuniyeti çalışması sağlamak için tamamen bağımsız ve tarafsızdır. Dünyanın dört bir yanındaki gezginler, ödül kazananları belirlemek için en büyük havayolu yolcu memnuniyeti anketinde oy kullanıyor. Ödüller, dünya çapında havacılık endüstrisinin Oscar'ları olarak anılıyor.

Saygılarımızla,

APG Turkey