APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
16.05.2023

JetClass’ın Sunduğu Servisler

 

Değerli Acentelerimiz,

 

Uzun süredir APG Turkiye Ailesinin bir ürünü olan JetClass Özel Jet Hizmetinin diğer servislerden'de yararlanabilirsiniz. Özel Jet kiralama'ya ek olarak sunduğumuz hizmetler;

  • Helicopter Charters: Havaalanına/havaalanından transferinizin bir parçası olarak veya bağımsız bir uçuş olarak bir helikopter rezervasyonu yapın. Tek/çift motorlu helikopterleden çeşitli kategorilere kadar küresel bir helikopter filosuna erişim sağlıyoruz.
  • Medical Flights: Müşterilerimize kritik anlarda güvenilir, yüksek kaliteli hizmet sunmaya kararlıyız. MEDEVAC uçuşları, özel tıbbi ekipman ve tıbbi personel ile donatılmış, helikopter veya farklı uçak kategorilerinde kısa sürede düzenlenebilir. Havaalanı apronuna erişim ile ambulans kara ulaşımı da mevcuttur.
  • Cargo Charters: JetClass'ta, dünya çapında mal taşımanın mevcut zorluklarını anlıyoruz. Piyasadaki en iyi fiyatlardan erişilemeyen varış noktalarına ve hızlı geri dönüşlere kadar, ayrıntılara eşit özen göstererek iş ve kişisel istekleri karşılıyoruz.
  • Group Charters: JetClass ile özel uçuşunuzu ayırtmak çocuk oyuncağı. Ekibimiz, en iyi uçakları (bölgesel uçaklar, özel turboproplar veya daha büyük herhangi bir şey) kullanan daha büyük gruplar için özel uçak kiralama düzenleme konusunda deneyimlidir.

 

Detaylı bilgi için; sales-turkey@apg-ga.com veya 0212 3342924 no'lu hat üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

APG Turkey