APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
12.06.2023

Philippine Havayolları ve Türk Havayolları kod paylaşımlı ortaklıkları devam ediyor

 

Türk Hava Yolları ve Filipin Hava Yolları, sekiz yıldır kod paylaşımlı ortaklar ve şimdi iki havayolu ilişkileri güçleniyor. Türkiye ile Filipinler arasındaki turizm ve kültürel ilişkileri daha da ileri taşımak adına yapabileceklerini ele alalan Türk Hava Yolları, uzakdoğu destinasyonlarında sürdürdükleri Türkiye tanıtım turlarının ikinci ayağı Filipinler’in başkenti Manila için tanıtım turlarına devam ediyor. Manila ve Cebu hatlarında 270 binin üzerinde yolcu taşıdıkları ortaklıkta, 2022 yılının çok üzerinde bir performans elde edeceklerine inanıyorlar.

 

Manila; Amerikan, İngiliz ve İspanyol işgalinden 425 yıl sonra bağımsızlığını kazanmış ve bu üç ülkenin kültürü ile geleneklerini harmanlamış çok özel bir şehir. Çok kültürlü kimliği ile Güney Asya'nın en renkli kentlerinden olan Manila Filipinlerin başkenti. Manila’yı keşfetmeye başlamak için en doğru nokta, İspanyol işgali döneminde kurulan mahallede, kolonyal mimarinin en iyi örneklerini görebilirsiniz.

 

Çevre şehirleri ; Quezon (203 km ) Caloocan (26.5 km) Las Pinas (21,7)

 

l, İngiliz ve Amerikan işgali altında geçen 425 yılın ardından bağımsızlığını kazanan

Detaylı Grup ve Münferit fiyatlarımız, bilgi için ;

0212 334 29 35’ten ofisimiz ile irtibata geçebilir ya da turkey-philippineairlines@apg-ga.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,
APG TURKEY