APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
11.03.2024

Lion Air Makassar-Banjarmasin Egzotik Rotasını Başlatıyor!

 

Fly #DiIndonesiaAja

6 Mart 2024, Lion Air Endonezya'nın bölgesel bağlantısını güçlendirme ruhuyla, Güney Sulawesi Eyaleti'nin başkenti Makassar'ı, Güney Kalimantan Eyaleti'nin önemli şehirlerinden biri olan Banjarmasin ile bağlayan yeni bir uçuş rotasının açılışını duyurdu. Yeni rota 20 Mart 2024'te başlıyor, #SadeceEndonezya'da girişiminin bir parçası olup yerli turizmi geliştirmeyi ve ulusal ekonomik iyileşmeyi desteklemeyi amaçlamaktadır.

Uygun Uçuş Programı 🕒

Makassar'dan Banjarmasin'e olan uçuşlar günlük olarak Boeing 737-800NG (189 ekonomi sınıfı koltuk) tarafından işletilmekte olup Seyahat severlere, iş adamlarına ve turistlere seyahatlerini planlama esnekliği sağlamaktadır.

Rota Uçuş No. Kalkış Varış Makassar (UPG) - Banjarmasin (BDJ) JT-523 14.10 WITA 15.30 WITA Banjarmasin (BDJ) - Makassar (UPG) JT-524 16.10 WITA 17.40 WITA

Kültür ve Ekonomik Potansiyeli Bağlama 🏛️💼

Makassar ve Banjarmasin, her iki şehir de yoğun bir kültürel geçmişe ve zengin bir ekonomik potansiyele sahiptir ve önemli ekonomik potansiyel büyümektedir. Bu yeni rota, Lion Air'in, insanlara geleneksel ve doğal güzelliklerle dolu iki şehri keşfetme ve ticaret ve iş faaliyetlerini kolaylaştırma fırsatları sunarak yerel ekonomiyi potansiyel olarak artırabileceği büyük fırsatlar sunmaktadır.

Rotanın Cazibesi Makassar'dan Banjarmasin'e 🕌🎉

#SadeceEndonezyaYolculuğu deneyimini güçlendirmek ve zenginleştirmek amacıyla bu rota, Seyahat severleri, iş damlarını ve turistleri, kültür, tarih ve doğal güzelliklerle dolu iki şehri keşfetmeye davet ediyor; onlara Ramazan geleneğini yaşama, aileleriyle bir araya gelme ve Endonezya'nın muhteşem manzarası eşliğinde Lebaran Günü'nü kutlama fırsatı sunuyor. Bu rota, tatilinizi hikayelerle ve unutulmaz deneyimlerle dolu cazip destinasyonların keşfiyle doldururken, aynı zamanda çeşitli hediyelerle dönme fırsatı sunmaktadır.

BookCabin: Daha Fazla Uçarak Daha Fazla Tasarruf Edin, Hediyeleri Geri Getirin 🎁💰

BookCabin üzerinden her bilet satın alımında 50.000 IDR indirim alın ve konaklama rezervasyonu yapmayı ve çevrimiçi check-in yapmayı kolaylaştıran bir uygulama olan BookCabin, maksimum kolaylık ve verimlilik sağlar. Bundan daha da önemlisi, evinize götürmek için çeşitli hediyeler sizi bekliyor: 15 adet Samsung Galaxy S23, 25 adet iPad 10.9” 10. nesil, 25 adet Garmin Vivoactive 5. Bu ödülü kazanma fırsatı, her ay gerçekleştirilen çekiliş programıyla açıktır, 1 Şubat 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında.

Bu çeşitli faydaların keyfini kolayca nasıl çıkaracağınızı öğrenmek için sadece BookCabin uygulamasını yükleyin ve üye olarak kaydolun. BookCabin uygulaması üzerinden minimum 100.000 Rp değerindeki her uçuş bilet işlemi bir çekiliş bileti alır. BookCabin uygulaması üzerinden çevrimiçi check-in yaparak ekstra bir çekiliş numarası alın. Kazananlar hakkındaki bilgiler, doğrudan uygulama üzerinden ve BookCabin'in resmi Instagram ve Facebook hesapları aracılığıyla da duyurulacaktır.

Lion Air, Makassar - Banjarmasin yeni rotasının Güney Sulawesi ile Güney Kalimantan arasındaki kültürel zenginliği ve ekonomik potansiyeli bir araya getiren bir köprü olmasını umuyor ve aynı zamanda Endonezya'nın turizmine ve yerli ekonomisine olumlu katkıda bulunmayı hedefliyor.

Thai Lion Havayollarının temsilciliğini APG havayolları yapmaktadır.

Detaylı bilg için 0 212 334 29 00 nolu telefondan ve turkey@apg-ga.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

saygılarımızla

APG