APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
13.11.2023

Thai Lion Seyahat Sigortası

 

Lion Care Seyahat Sigortası, beklenmeyen hastalık ve yaralanma için tıbbi kapsama, iptal durumlarına karşı koruma ve hasar gören, kaybolan veya çalınan bagaj için bagaj kapsamı gibi seyahatle ilgili rahatsızlıkları içeren bir dizi fayda sunan güvenilir bir koruma sağlar. Acil tıbbi tahliye ve repatriasyon, kişisel sorumluluk ve 24 saat acil seyahat yardımı gibi avantajları içerir.

Lion Care, Thai Lion Air'in web sitesi üzerinden online bilet alan yolcular için özel olarak tasarlanmıştır. Lion Care Seyahat Sigortası, Kumlungjai Broker Limited tarafından işlenmekte ve Muangthai Insurance PCL tarafından teminat altına alınmaktadır.

Lion Care Seyahat Sigortası, beklenmeyen bir kaza sonucu Lion Air'in yolcusuna mali kayıplardan koruma sağlar. Yolcular, rotalarına göre kapsama planını seçebilirler: Yurtiçi veya uluslararası.

Lion Care, tek yönlü ve gidiş-dönüş Lion Care kapsamı sunar; gidiş-dönüş planı, yolculuk boyunca koruma sağlar. Sigortanın avantajları, yolculuk sırasında yaralanma veya hastalık nedeniyle sigortalı kişinin tahliye edilmesiyle ilgili masraflar için ödenir ve kaza, hastalık ve bagaj gecikmesi veya kaybı, uçuş gecikmesi, bağlantı uçuşunu kaçırma ve acil yardım hizmetleri gibi seyahatinizi aksatabilecek diğer olaylardan koruma sağlar.

Thai Lion Havayollarının temsilciliğini APG havayolları yapmaktadır.

Detaylı bilg için 0 212 334 29 00 nolu telefondan ve turkey@apg-ga.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

saygılarımızla

APG