APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 
24.01.2024

Da Nang - Vietnam’da yaşamak için en iyi şehir

 

Orta bölgenin en büyük şehri olan Danang, bölgenin en büyük ekonomik ve kültürel merkezi olarak kentsel koşuşturmanın sembolüdür. Safir mavisi su ve dalgalı dağlarla çevrili olan şehir, yaşanabilir ve nefes kesici manzaralarının yanı sıra uzun süredir devam eden kültürel özü de yansıtır.Yerel halkın misafirperver ve samimi olması, bu şehrin itibarını daha da vurgulamaktadır.

Nehrin kalbinden ayrılarak Hoa Phu Thanh Turist Bölgesine bir bilet alıp şelaleden kayan ve zorlu akıntılarının üzerinden süzülen lastik botta 3 km uzunluğunda kalp çarpıntısı yaratan bir maceraya atılabilir ya da tüyleri diken diken eden zipline'ı deneyebilirsiniz.

 

Danang'da özellikle festival sezonu, ziyaretçileri canlı bir ambiyans ve yerel kültürün içine dalacakları gizemli bir yolculukla karşılar. Uluslararası Havai Fişek Festivali ve Yemek Festivali ve Oktoberfest'ten (Ba Na Tepeleri) Guanyin Buda Festivali ve Balina Kültlerine kadar dikkat etmeniz gereken bazı önemli etkinlikler vardır.

Vietnam Havayolları, Da Nang'a hem iş hem de tatil amaçlı seyahat taleplerini karşılamak için uçuşlar düzenlemektedir. Uçuşlar Da Nang Uluslararası Havalimanı'na Hanoi'den günde 5 uçuş ve Ho Chi Minh City'den günde 6 uçuş sıklığında varmaktadır. Seyahat için nisan ve ağustos ayları uygundur.Vietnam Havayolları Danang hakkındaki faydalı bilgileri aşağıda bizlere sunmaktadır.

 

 

 

Detaylı bilgi için 0 212 334 29 00 numaralı telefonlardan ofisimizi arayabilir

veya taleplerinizi sales-turkey@apg-ga.com adresine gönderebilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

APG Havacılık ve Turizm A.Ş