APG Airlines
YENİ HAVAYOLU ORTAĞIMIZ

22.05.2023

APG IET Blue Ribbon Bags ile Ortak Oluyor 275 Bilet Sahibine Bagaj Hizmeti

 

APG ve Blue Ribbon Bags Ortak Oluyor

APG'nin 275 biletle seyahat eden tüm yolculara bagaj koruma hizmetleri sağlamak için Blue Ribbon Bags ile özel bir ortaklık anlaşması imzaladığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Ortaklık, bagajın kaybolması veya gecikmesi durumunda yolcuların içinin rahat olmasını sağlamayı amaçlıyor. 1 Mayıs 2023 tarihinden itibaren 275 üzerinden GDS'de düzenlenen tüm biletlere otomatik olarak Blue Ribbon Çanta koruma hizmetleri dahil edilecektir. Bagajlarının kaybolması veya gecikmesi durumunda yolcular, bagajlarının takibini ve hızlandırılmış teslimatını başlatmak için özel APG-IET Blue Ribbon Bags web sitesinde (https://apgiet.blueribbonbags.com/) talepte bulunabilir. Blue Ribbon Bags'in hizmetleri, varış noktası uçuşunun indiği andan itibaren ilk 96 saat boyunca geciken havaalanı bagajının iadesini takip etmeyi ve hızlandırmayı içerir. Müşteriler, yanlış kullanılan çantalarının durumunda her değişiklik olduğunda sürekli güncellemeler alacak. Bu yenilikçi çözüm, tüm yolcular için sorunsuz bir seyahat deneyimi sağlayacaktır. Yeni ortaklık, APG'nin müşteri deneyimini geliştirme ve yolcuların baştan sona sorunsuz bir yolculuk geçirmelerini sağlama taahhüdünü yansıtıyor. APG IET İdari Ürün Direktörü Ophelie Cherdong, "Kaybolan veya geciken bagajın neden olabileceği hayal kırıklığını anlıyoruz ve yolcularımıza kolay ve güvenilir bir çözüm sunmak için Blue Ribbon Bags ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi. “Hizmetimiz, uçak yolcularına, kayıtlı bagajları varış havaalanına ulaşmazsa, hızlı dönüşü koordine edip hızlandıracağımız konusunda güven veriyor. Biz bagajı bulup hızlandırırken müşterilerimiz tatillerinin tadını çıkarabilmeli veya iş gezilerine odaklanabilmelidir," dedi CD Lazear, Blue Ribbon Bags Küresel Satışlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Blue Ribbon Bags, mükemmel müşteri hizmeti sunma ve yardımcı olma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahiptir. yolcular eşyalarına hızla kavuşur. APG ve Blue Ribbon Bags arasındaki yeni ortaklık, iki şirketin müşteriyi ilk sıraya koyma ve sorunsuz ve eğlenceli bir seyahat deneyimi sağlama ortak değerlerinin bir kanıtıdır.
APG-IET Blue Ribbon Bags'in hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://apgiet.blueribbonbags.com/ adresini ziyaret edin.

 

Blue Ribbon Bags LLC Hakkında

Blue Ribbon Çantalar, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir uçuşta küresel hava bagajı koruması sunar. 2011 yılında New York, NY'de küresel satış ve destek operasyonlarına sahip bir merkez ofisi ile kuruldu. Mavi Kurdeleli Çanta hizmeti, yolcuyu bulur, teslimatı hızlandırır ve sürekli olarak yolcuyla iletişim kurar

 

 
 
HATIRLANMASI GEREKENLER

Sadece basılı ücretler 275 kodlu bilete tanzim edilebilir.

Ortak uçuşlar söz konusu olduğunda, ortak uçuşu gerçekleştiren taşıyıcıların her ikisinin de APG Airlines (GP 275) ile anlaşması olması gerekmektedir.

Yukarıdaki havayollarını BSP üyesi olmayan ülkelerde GP stoğu üzerinden biletlenebilir.

APG IET ile ilgili yeni tüm bilgilere www.apgiet.com web adresinden ulaşabilirsiniz.

APG IET,  yolcunun uçağa kabul edilmediği durumlarda yolcularını sigortalamaktadır.

Uçuşu gerçekleştiren partnerimiz olan havayolunun iflası durumunda, APG IET kullanılmamış biletleri IATA kurallarına göre iadesini garanti eder. Bu nedenle başka bir sigortaya gerek olmaz.

APG Airlines

KOD
GP 275

DESTİNASYON
Lorient (LRT) - Toulouse (TLS)

UÇUŞ GÜNLERİ
1,2,3,4,5

İLK UÇUŞ
Kış Sezonu

ÜCRETLER
OW 300 EUR
RT 400 EUR

APG Türkiye Ofisi

turkey@apg-ga.com
sales-turkey@apg-ga.com

T: +90 212 334 29 00

A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey