Kargo IET

Kargo IET

Kargo Interline Çözümü / APG Airlines AWB-275

APG Airlines Cargo Interline Solution platformu, kargo satışlarınız için yeni pazarlar açacak yenilikçi bir üründür ve bir havayolunun birden fazla havayolu interline ortağıyla tek bir anlaşma altında kargolar arası gelirini önemli ölçüde artırmasını sağlar.

Interline kargo çözümümüz, küresel ofis ağımız ve dünya çapındaki son derece profesyonel ve deneyimli kargo ekiplerimiz tarafından desteklenen yolcu interline çözümümüzün dünya çapındaki başarısını yansıtır.

Ancak tek tek kapsamlı interline anlaşmalar yapmanızla mümkün olabilecek taşımaları kendi havayolu kombinasyonlarımız sayesinde dünyanın her pazarındaki önemli ''freight forwarder''lar vasıtasıyla gerçekleştirerek kargo satışlarınızı artırıyoruz.

Dünya çapındaki kargo ofislerimiz, dünya çapında artan sayıda kamyon taşımacılığı ortaklarımızla beraber havalimanlarından/havalimanlarına kamyon taşımacılığı da dahil olmak üzere tek bir kuruluş tarafından denetlenen kargoların sorunsuz taşınmasını sağlıyoruz.

Hedef kitle

Cargo IET, ister bölgesel ister küresel olsun kargo taşıyan her havayoluna yeni kargo gelir fırsatları sunar. Cargo IET, yeni havayolu kargo kombinasyonları oluşturarak tüm yerel nakliye şirketleriyle yakın işbirliği içinde çalışan küresel ağımızdan size interline kargo sağlayacaktır. Sizin bir havayolu şirketi olarak, daha önce ayak basılmamış offline pazarlardan kargo satışlarınızı önemli ölçüde artıracaktır.

Çözümlerimiz

Tüm havayolları, basit bir anlaşma ile Cargo IET ortağı olabilir. Tüm kargolar APG Airlines AWB (kod 275) kapsamında gönderilir. APG Havayolları kargo AOC ye üye, MITA üyesi, IATA Clearing House üyesi, IOSA ve IATA sertifikalı bir havayoludur. Tüm kargo satışları, APG ve kargo departmanınız arasında kararlaştırılan fiyatlara dayanmaktadır. APG ayrıca, tüm kargo rezervasyonlarının dünya çapında koordine edildiği Champ Cargospot'un gururlu bir kullanıcısıdır.

Faydaları

  • Interline kargo satışlarınızı önemli ölçüde artırır.
  • Tek bir anlaşma altında kargo interline ortaklarınızı artırır.
  • Standart GSA sözleşmeleri yapmadan kargo satışlarınızı dünya çapında daha fazla ülkeye genişletir.
  • Dünya çapında birçok offline pazarda havayolu şirketinizin marka farkındalığını artırır.
  • Varolan işlerinizi etkilenmeden, interline ücretleriniz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.
  • Havayolunuz için kargo kapasitesini (yük faktörü) ve ATK başına geliri en üst düzeye çıkartır.
  • Tüm nakliye boyunca ithalat ve ihracat elleçlemesi ve yönetimi sağlar.
  • Dünya çapındaki kamyon taşımacılığı ortaklarımızla müzakere edilen dünya çapında kamyon ücretlerinden yararlanırsınız.
  • Dünyanın en büyük ve en başarılı havayolu dağıtım uzmanıyla ortak olursunuz.